Kā nopelnīt naudu tiešsaistē: 137 veidi, kas darbojas lieliski tagad!

Bet pieņemsim, ka jūs veicat vienu 5 minūšu aptauju nedēļā vai pat ik pēc 3 dienām.

Ātrā reklamēšana, jūsu lietotnes, lai lejupielādētu pelnīt naudu tiešsaistē.

See Newest

Jūs varat nopelnīt naudu lietotnēs, kas paredzētas sociālo lietotņu tirgum, lai instalētu, lai iegūtu lejupielādes naudas lietotni. Pelniet naudu Instalējiet, lai saņemtu bezmaksas lejupielādes lietotnes, lai nopelnītu naudu no sociālajiem empresas de comercio de commodities listadas em portugal Šī ir mūsu labākā lieta, lai nopelnītu naudu tiešsaistē, lai instalētu tikai, lai lejupielādētu pieteikumu. Pēc tiešsaistē nopelnīt naudu, izmantojot lietotnes mobilo papildinājumu un bankas pārskaitījumu, jūs varat izdarīt no pieteikuma.

Jūs nopelnījat tiešsaistē ikdienas naudu, nopelniet naudu lietotnē Instalēt, lai lejupielādētu pieteikumu Neierobežota peļņas gūšanas lietotne tikai lejupielādēt lietotni, lai nopelnītu instalāciju, lai kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē lejupielādes.

Ieguldi mazu bitcoin bitcoin globālā peļņa labākās binārās tirdzniecības lietotnes vai 2021. gadā ir vērts ieguldīt bitcoin? kas šodien ir bitcoin tirdzniecība ieguldi davidu sienu 6k bitcoin.

Tas ir vislabāk novērtētais nopelnīt naudu, kas ir visaugstāk novērtētā lietotņu rupija. Instalējiet, lai iegūtu lejupielādes iespējas: 1. Pelniet naudu tiešsaistē. Lejupielādējiet sociālo multivides lietojumprogrammu viegli. Vislabākās vietnes tam būtu parastās aizdomās turamās personas, lielākās tiešsaistes tirgus vietas: eBay un Amazon. Craigslist un Facebook, mazāk. Ir pāris mazāki, uz tehnoloģijām orientēti tirgus laukumi, pie kuriem mazliet apskatīšu. Bet dažus nākamos posteņus es pavadīšu, apskatot dažus īpašos veidus, kā jūs varat pārdot tehnoloģijas tiešsaistē, ar to domājot vietnes, kas orientētas uz tehnoloģijām un elektroniku, un kas jums var piedāvāt dažas īpašas priekšrocības. Jā, tas ir pārdodamu lietu veids, nevis noteikts tirgus, kurā var pārdot. Nu, DVD ir nedaudz sarežģīti. Jūs droši vien zināt, ka mūsdienās cilvēki pārsvarā straumē, pat ja DVD joprojām tiek bieži izmantoti. Jūs droši vien domājat, kā es to daru, ka DVD lietošana turpmākajos gados samazināsies, jo skatīšanās tiešsaistē ir vēl lielāka prioritāte. Vienkāršs: jo cilvēki tos joprojām pērk.

Ja kaut kas, tas, ka DVD lietošana, iespējams, saruks, nozīmē, ka tas ir tik labs laiks, kā jebkad, lai tos pārdotu, kamēr viņi joprojām nopelnīs jums pienācīgu naudu. Tomēr es personīgi ieteiktu turēt pie īpašiem DVD, lai jūs vēlāk tos varētu pārdot par augstām cenām. Bet tas notiks daudz vēlāk. Pagaidām DVD var pārdot vietnē saprātīgas cenas līdz Decluttr. Tas darbojas tāpat kā grāmatu un tehnikas darbu pārdošana ar citām vietnēm, kuras es jums parādīju - ievadiet svītrkodu, saņemiet citātu no vietnes un pēc tam nosūtiet tām bez maksas. Viena no lietām, ko internets ir radījis revolūcijā, ir mūzika: mūsdienās cilvēkiem tā ir neticami pieejama, lai klausītos mūziku.

Tā vai citādi, lielākā daļa cilvēku var klausīties lielāko daļu dziesmu, kas viņiem patīk par brīvu. Tas var būt izdevīgi patērētājam, taču tam ir arī acīmredzamas negatīvās puses, ja esat mūziķis. Jums jau ir pienākums mēģināt parādīties pārpildītā laukā, un tagad jums ir jāsacenšas ar bezmaksas mūziku? Es neizliekos, ka tas ir viegli, bet tur ir veidi, kā pārdot savu mūziku tiešsaistē. Faktiski ir daudz veidu, kā nopelnīt naudu tiešsaistē no savas mūzikas. Viens veids ir lūgt savus atbalstītājus pūļa finansēšanas platformā ziedot vai dot jums nelielu summu. Es par to šeit nerunāšu, bet es to apskatīšu vēlāk šajā sarakstā - sekojiet līdzi! Tur arī SoundCloud Tagad iemesls, kāpēc es tos pieminu, ir tas, ka jūs varat tos izmantot sadarbībā uzzināt par bitcoin tirdzniecību savu mūzikas veikalu. Jūs, iespējams, vēlēsities reklamējiet savu mūziku dažādās platformās. Jums var būt your own music website kas ļauj apmaksāt noteiktu dziesmu lejupielādi. Bet jūs varat sekot SoundCloud lapai un integrēt to savā vietnē, lai cilvēki varētu iegūt ļoti stabilu jūsu kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē paraugu, pirms nolemj maksāt vairāk par to. Tagad pats sev iestatīju e-komercijas vietni, un par to es jau runāju šajā sarakstā.

Pārdošana pamanāmās platformās atšķiras no tā, ka jums ir savs veikals, tāpēc iTunes pēc kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē iegūs savu sadaļu. Es gribu iedegties Bandcamp : tā ir lieliska vieta, jo tā ļauj mūziķiem ne tikai pārdot savu mūziku vietnē, bet arī pārvaldīt savus veikalus vietnē. Turklāt Bandcamp joprojām ir pietiekami populārs, lai piesaistītu cilvēkus, kuri vēlas tikai klausīties mūziku, tāpēc jūs nevedat savus fanus uz nepazīstamu teritoriju. Tieši tā. Ar Bandcamp starpniecību māksliniekiem vien pēdējā mēneša laikā ir samaksāti 8 miljoni ASV kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē. Tagad iemesls, ko es iesaku Bandcamp, ir tāpēc, ka tas kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē daudz mazāk iestatīšanas nekā savas vietnes izveidošana, un tas ir daudz vieglāk pieejams klausītājiem. Tas ir arī mazāk sarežģīts nekā Apple un ļauj saglabāt vairāk mūzikas, kā arī ir faniem draudzīgāks. Būtībā jūs varat kontrolēt visu, kas atrodas jūsu Bandcamp veikalā. Jūs varat izvēlēties, par kādām cenām vēlaties saņemt jūsu dziesmas un albumus, un mainīt to jebkurā laikā. Tā kā mūzikas pārdošana notiek jūsu veikalā: Bandcamp ir viena no labākajām iespējām pats izveidojiet vietni dažos gadījumos ieteicams izvēlēties savas vietnes izveidošanu. Ļaujiet man vēlreiz uzsvērt: izmantojot šīs iespējas, jūs ne tieši pārvaldāt savu veikalu. Tā ir būtiska atšķirība starp šiem trim un BandCamp vai tam, vai jums ir sava vietne. Bet jūs joprojām saņemat sava veida kvazi-veikalu. Tātad joprojām pastāv zināma neatkarība - palūkosimies.

Kultūršoks: «Ko muzejiem maksājusi pandēmija?»

Ar Apple jūs izmantosit iTunes Connect. Jums jāpiesakās un jābūt derīgam Apple ID, taču pieņemšana nav grūta sastāvdaļa. Izmantojot iTunes, albumi un singli ir jānovērtē par noteiktiem cenu līmeņiem, kas jau ir izveidoti. Līmeņi atšķiras atkarībā no jūsu atrašanās vietas, taču vienmēr ir vismaz trīs: aizmugure, vidusdaļa un priekšpuse. Aizmugurē ir viszemākās cenas, priekšā - visvairāk, un Vidējā ir… jūs uzminējāt, pa vidu! Jūs varat izvēlēties no pieejamajiem cenu līmeņiem jūsu valstī, bet, ja jūs to nedarīsit, iTunes izmantos noklusējuma iestatījumu parasti vidējs. Tagad, pirms jūs jautājat: jā, iTunes darbība tiek slēgta. Mūzikas daļa nonāks Apple Music, taču iTunes Connect joprojām būs jūsu dziesmu pārvaldīšanas vieta. Ar Amazon tas ir vienkāršāk. Atcerieties, kad es runāju par pārdošanu vietnē Amazon? Būtībā tas pats. Tomēr Amazon ir dažas papildu programmas mūzikas pārdevējiem. Viens ir Priekšrocība : tas viss ir saistīts ar to, kā palīdzēt neatkarīgiem māksliniekiem pārdot kompaktdiskus.

Otra ir Izveidot telpu : tas ir pašizdevniecības uzņēmums, kas ir apvienojies ar Kindle Direct Publishing par kuru es runāšu pēc sekundestaču tas joprojām saglabā mūzikas un audio pusi. Tomēr ir svarīga atšķirība, kas jāatzīmē: kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē atšķirība starp to, vai jūsu mūzika tiek parādīta vietnē Amazon Music kas ir Amazon ekvivalents Apple Music, Google Play Music, Spotify utt. Un savas mūzikas pārdošana neatkarīgi kā pārdevējs jūsu Amazon veikalā. Pēdējā jūs iegūstat lielāku kontroli. Bijušajā… jums, iespējams, vajadzēs izplatītāju. Tas pats attiecas uz pakalpojumu Google Play mūzika.

Kā pelnīt naudu internetā bez maksas,

Tātad uz nākamo posteni:. Tātad jūs zināt, ko dara lielākā daļa cilvēku? Viņi izmanto starpnieku. Var būt lielākais TuneCore :. Viss, kas jums jādara, ir augšupielāde TuneCore un atlasiet visas platformas, kurās vēlaties, lai jūsu materiāli būtu pieejami. Visa caur šīm platformām nopelnītā nauda nonāks jūsu TuneCore kontā, no kura jūs varēsit izņemt naudu. TuneCore neņems vērā procentus no jūsu kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē apjomiem vai straumēšanas ieņēmumiem, tāpēc šī ir tik lieliska iespēja. ReverbNation ir konkurents, kurš arī neuzņemsies nevienu no jūsu tiesībām vai honorāriem, un tas tiek izplatīts arī galvenajās platformās. Tagad starp šiem izplatītājiem ir zināmas atšķirības, taču lielākoties tie darbojas vienādi. Jums jāsaglabā viss, ko darāt, un jūs varat izplatīt gandrīz jebkurai platformai, kuru vēlaties. Parasti ir dažādi cenu līmeņi, lai pierakstītos. ReverbNation ir bezmaksas opcija, kas neļaus izplatīt, bet Premium opcija mēnesī par Tāpēc apsveriet savas iespējas, taču, visticamāk, nē, jums būs nepieciešams izplatītājs, ja vēlaties nokļūt Amazon, Google Play, Spotify un citās.

Daudzi cilvēki pārdod e-grāmatas vietnē Amazon, un tas ir tāpēc, ka tas var jums ļoti labi darboties. Viens no iemesliem, kāpēc cilvēki to dara, ir tas, kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē tas ir viegli: jums nav jāatrod aģents un jāiegūst izdevniecība, lai viņš pieņemtu jūsu rokrakstu. Jums vienkārši kaut kas jāraksta, jāievieto Amazon un jāaicina cilvēki to kā padarīt labu naudu darbā tiešsaistē latvija ātri. Jūs droši vien pamanījāt, ka daudzi cilvēki vietnē Amazon bez maksas pārdod e-grāmatas.

Ja vēlaties pārdot e-grāmatu vietnē Amazon, nevis izmantot savu Amazon e-grāmatu reklāmas nolūkos, jums lietas būs jādara nedaudz savādāk. Otrkārt, tas ātri nonāk tirgū - publicēšana var aizņemt dažas minūtes, un jūsu e-grāmata parādīsies veikalā pēc dienas vai divām. Heck, jūs pat varat izvēlēties likt to drukāt, izmantojot programmu. Jūs varat Uzziniet vairāk par Kindle Direct Publishing šeit. Tagad daudzi cilvēki domā, ka viņiem nav ne pacietības, ne enerģijas, lai rakstītu grāmatu, pat ja viņi izvēlētos pašizdevniecības padomi kriptogrāfijas ieguldījumiem. Bet, ja jums jau ir daudz rakstīta materiāla par noteiktu tēmu, jūs būtu pārsteigts, cik viegli jūs varat visu apvienot un pārveidot to par e-grāmatu.

Tas ir sevišķi taisnība cilvēkiem, kuri uztur emuārus. Galu galā jūsu emuārs, visticamāk, attiecas uz noteiktu tēmu - vienkārši uzņemiet iecienītākos ierakstus pēc tam, kad esat ieguvis labu portfeli, apkopojiet tos kopā rediģēšanas laikā, lai saglabātu lietas saliedētību kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē uzplaukumu. Izmantojot KDP, Amazon mērogs ir galvenā pievilcība.

Kindle Direct Publishing ir visizplatītākā pašizdevniecības platforma kopumā un noteikti arī e-grāmatām. Tiek saukts vēl viens populārs konkurents izdevniecības reklāma. Vienīgais Blurb fokuss ir ļaut cilvēkiem izveidot e-grāmatas un žurnālus. Varat arī izmantot Blurb, lai izveidotu fiziskas grāmatas, taču tas galvenokārt tiek izmantots iepriekšējām divām. Blurb pat ir pieejama bezmaksas programmatūra, kas palīdzēs izveidot grāmatu vai žurnālu, ieskaitot veidnes un apmācības rīku izmantošanai. Lai arī ir taisnība, ka Blurb konkurē ar Kindle Direct Publishing, tas ir arī plaši izmantots, jo to ir viegli integrēt ar Amazon. Jūs varat izveidot grāmatu vietnē Blurb, augšupielādēt to vietnē Blurb un pēc tam panākt, lai tā tiktu publicēta vietnē Amazon, it kā jūs tieši izmantojāt Amazon.

And popularly, Blurb has its own bookstore. Tas ir parasts redzējums: mazi un neatkarīgi veidotāji, nosūtot Blurb saites uz saviem sekotājiem, kuri pēc tam varēs iegādāties e-grāmatu, ja viņi to vēlēsies. Ja gleznojat vai parasti esat vizuālais mākslinieks, labāk ticat, ka internetam ir vietas, kur nopelnīt.

Viena no izplatītākajām vietām, kur mākslinieki pārdod preces tiešsaistē, acīmredzamu iemeslu dēļ ir Etsy. Bet tas nebūt nav vienīgais veids, kā to izdarīt.

  • Viena izņemšana maksās
  • Iq
  • Ja bitcoin
  • Bitkoinu kompānijas, kurās ieguldīt

Saatchi māksla ir viena no populārākajām oriģinālās vizuālās mākslas tirdzniecībai. Labā ziņa ir tā, ka ir ļoti maz maksu, un Saatchi veiks pārvadājumus. Vēl viena iespēja ir Artfinderkuras auditorija pārsniedz Jums varētu būt satraukums par lielo samazinājumu, ko šīs vietnes veic, bet man ir aptuvenas ziņas: pirmkārt, citas vietnes veic vēl lielāku samazinājumu. Otrkārt, tā ir tikai daļa no vizuālās mākslas pārdošanas cīņas. Labās ziņas ir tas, ka jūs joprojām varat ņemt lietas savās rokās, un es nedomāju tikai caur Etsy vai eBay.

Varat arī izveidot savu vietni, jo vairums tīmekļa mitinātāju un vietņu veidotāji ir noteiktu plānu e-komercijas funkcionalitāte. Varat arī izmantot tādu e-komercijas vietņu veidotāju kā Shopify or BigCommerce. Jums varētu rasties jautājums, kāpēc es neesmu pieminējis vietnes, par kurām esat dzirdējis. Kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē gatavojos nokļūt pie viņiem:. Skatiet, tas ir galvenais atšķirības punkts: oriģinālā mākslas darba pārdošana salīdzinājumā ar mākslas darba attēla pārdošanu. Dažreiz tas nozīmē to pašu, bet internets arvien vairāk izceļ atšķirības.

Sāciet kriptovalūtu maiņu. Kas ir kriptovalūta?

Iepriekšējā pozīcija bija vairāk par oriģinālo mākslas darbu pārdošanu. Tomēr, atkarībā no mēdija, jums ir labas iespējas pārvērst savus mākslas darbus par kaut ko tādu, ko var pārdot vairāk nekā vienu reizi. Redbubble ir viena no slavenākajām vietnēm. Redbubble būs atbildīgs par drukāšanu un piegādi jums, ja vien jūs izdomājat, kā vēlaties, lai jūsu māksla turpinātos ar izdrukām vai t-krekliem, plakātiem utt. Viņiem ir unikāla iezīme - tie ļauj jums noteikt jūsu starpību: tur ir jūsu produktu bāzes cena, kas sedz Redbubble pakalpojumus, un jūsu rezerves pievienošana šai bāzes cenai sastādīs jūsu klienta redzēto mazumtirdzniecības cenu. Sabiedrība6 ir vēl viens diezgan līdzīgs pakalpojums. Tāpat kā Redbubble gadījumā jūs augšupielādējat savu mākslu un pēc tam izvēlaties, kādos produktos vēlaties to atrast. Pēc tam jums vienkārši jāreklamē savs darbs un jāļauj sabiedrībai 6 veikt drukāšanu un nosūtīšanu. Ir vēl viena vietne, ko cilvēki bieži nenovērtē, lai pārdotu izdrukas: deviantART! Lielākā daļa cilvēku domā par DeviantArt kā par mākslinieku vietni, kas ir novecojusi un vairs netiek izmantota. Nu, tas joprojām tiek izmantots visu laiku, un būtībā visi, kam ir DeviantArt konts ir iespēja pārdot izdrukas, ja viņi to vēlas.

Jums būs jāmaina uz pamata biedru, lai iegūtu dažas papildu priekšrocības, piemēram, nosakot savas cenas, lai palielinātu ienākumus, taču, neskatoties uz to, tā ir piemērota iespēja. Zazzle ir ļoti līdzīgs Redbubble un Society6, jo jūs varat vienkārši augšupielādēt dizainus un pārdot produktus ar savu darbu tajā. Jūsu vizuālās mākslas izdruku pārdošana sienas mākslai, drēbēm vai sadzīves priekšmetiem pārklājas ar citu vizuālās mākslas pārdošanas jomu. Jūs būtu pārsteigts, cik izdevīgi ir pārdot domēnus tiešsaistē. Vispirms ļaujiet man iet uz priekšu:. Businesses have names.

Websites, especially businesses with websites, have names. Domēna vārdi, kurus varat uzskatīt par vietņu nosaukumiem, ir unikāli. Ikviena pienācīga vietne vēlas stabilu domēna vārdu, kas to izceļas. Tā kā domēna vārds ir tik būtiska tiešsaistes klātbūtnes sastāvdaļa, tas nozīmē, ka vietnes un uzņēmumi vēlas nopelnīt naudu, lai iegūtu pareizo vārdu. Ja viņiem veicas, viņi var tikai reģistrēt domēna vārdu paši par salīdzinoši zemu cenu.

Bet tas ir tad, ja viņi zina vārdu, ko viņi vēlas, un viņi jau gatavojas pirkt. Šī persona vai uzņēmums gada laikā var izdomāt pareizo vārdu - līdz tam laikam jūs varētu būt šī domēna vārda īpašnieks. Tādā gadījumā viņiem vajadzēs vienoties ar jums par cenu, lai iegūtu vārdu, nevis par lētu pamata cenu, kāda viņiem varētu būt bijusi. Tas ir princips, un no tā tikai kļūst sarežģītāk. Strukturālās ieguldījumu produktiem, ja jūs esat radošs un pacietīgs, jūs varat pieturēties pie dažiem nosaukumiem par salīdzinoši zemām izmaksām un vēlāk tos pārvērst, lai iegūtu lielu peļņu. You also do this in bulk, by the way. A lot of domain name registrars will let you register in bulk for a lower cost per name, and from there you can sell in bulk or individually as needed.

Pēdējā piezīme: jums nav jāgaida, kad kāds nodibina uzņēmumu, kurš cer uz vārdu, kuru jūs esat iegādājies. Tas ir tāls. Bet ir daudz cilvēku, kuri paši cenšas iegūt labākos vārdus, lai tos vēlāk mainītu, un kuri jums atlīdzinātu iegūto, pat ja viņi paši neplāno sākt vietnes izveidošanu ar to. Ja nezināt, izklausās tīmekļa mitināšana: vietnes uzturēšanas process. Vietnes patērē resursus. Ja vietnē ir daudz videoklipu, tā ir jāuzglabā. Ja vietne apkalpo daudz apmeklētāju, tai jāspēj atbalstīt labu ātrumu, nevis jāsaduras. Daži lieli uzņēmumi, iespējams, uzturēs savas vietnes. Daudz izmanto nozares līmeņa uzņēmumu mitināšanu - slavenākais piemērs būtu Amazon, kura serverus izmanto liels skaits uzņēmumu ieskaitot daudzus konkurentus citās jomās.

Tomēr maziem un vidējiem uzņēmumiem SMB parasti būs individuāla hostinga pakete. Viņi to porcelāns, ieguldot bitcoin izdarīt, izmantojot a interneta uzņēmējaskas tieši pārdod mitināšanas plānu, vai izmantojot vietnes veidotājs kas saglabās vietni, bet vairāk koncentrējas uz vietnes pārvaldības funkcijām. Šeit var nokļūt, lai nopelnītu naudu: jūs varat iegādāties tālākpārdevēja pakete tieši no mitināšanas uzņēmuma.

Varat izmantot visu, kas norādīts paketē, lai pārdotu mitināšanu X klientu skaitam. Tas palīdz iepazīt cilvēkus un būt veiksmīgam vietņu izveidē - galu galā tas ir labākais veids, kā panākt, lai cilvēki iegādātos jūsu hostingu tajā pašā mitināšanas uzņēmumā tu kas ir nopirkts, ir piedāvāt viņiem palīdzību viņu vietņu uzturēšanā. Tas ir lielisks veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, un es tam gribu pievērst īpašu uzmanību, jo milzīgs interneta daudzums ir saistīts ar attēliem un fotoattēliem. Padomā tikai par to: milzīga daļa sociālo mediju ir koncentrēta uz attēlu kopīgošanu. Neatkarīgi no profesionāļiem vai amatieriem, fotogrāfijas ir mūsdienu interneta kultūras pamatakmens. Ir daudz veidu, kā jūs varat pārdot fotoattēlus. Jūs varat pārdot savu fotogrāfiju izdrukas tāpat kā es iepriekš runāju par mākslas darbu izdruku pārdošanu.

Varat arī izveidot savu e-komercijas vietni un pārdot fotogrāfijas. Un viena no lieliskajām lietām, kas saistīta ar fotogrāfiju pārdošanu internetā, neskaitot to, ka ir miljons vietu, ko varat darīt, ir tā, ka varat vai nu pārdot oriģinālās fotogrāfijas un kuģu izdrukas, vai arī varat pārdot savas fotogrāfijas augstas izšķirtspējas lejupielādes. Tagad man vajadzētu būt godīgam pret tevi, sākot ar nūju: tāpat kā pārdodot savu mākslu, jūs varat gūt vislabāko peļņas normu, pārdodot tieši savā vietnē. To darīja Sandeep Maheshwari, kad sāka Imagesbazaar Tagad viņš kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē miljonus, pārdodot savas fotogrāfijas. SmugMug ir viena no šādām platformām Zenfolio. Varat tos domāt par krustojumiem starp vietņu veidotājiem un galeriju veidotājiem Squarespace is another option. Kopīga finansējuma un abonēšanas modeļu vietņu izmantošana ir arī laba taktika, taču es pie tā nonākšu vēlāk.

Sekojiet līdzi! You can also make money online selling fonda fotogrāfijas. Jūs gandrīz noteikti esat dzirdējis iStockPhoto. Tas pieder vienai no lielākajām bezmaksas fotoattēlu un citu digitālo mediju krātuvēm, kas pieder uzņēmumam Getty Images. Un jūs gandrīz noteikti esat dzirdējis par Getty Images, jo tas ir līdzīgi slavens. Viņiem ir vairāk nekā1. IStockPhoto un Getty Images ir tas, ka jūs nevarat vienkārši izveidot kontu bez maksas un sākt publicēt fotoattēlus, lai cilvēki tos iegādātos.

Vispirms jāapstiprina jūsu konts:. Bet tiklīdz tas notiek, lietas ir diezgan viegli. Iesniedziet attēlus, kad vien vēlaties. Kad tas tiks pieņemts, tas būs pieejams tiešsaistē. Ieņēmumi atšķiras pēc klienta iegādātās licences veida - piemēram, klients var iegādāties licenci personīgai lietošanai vai komerciālai lietošanai, taču tā vienmēr būs licences procentuālā daļa. Jā, jūs saglabājat autortiesības! Jums varētu rasties jautājums, kāpēc es pat uztraucos likt Shutterstock kā atsevišķu priekšmetu. Galu galā, tas ir apmēram tas pats labi? Jā, pamati ir vienādi. Viena galvenā atšķirība ir tā, ka Shutterstock vēl vairāk pieņem dažādus multivides veidus nekā Getty Images. Bet tā nav galvenā atšķirība, par kuru esat šeit. Labi, es nevēlos, lai jūs pārāk uzbudinātu.

Kredīta notikumu binārās iespējas vai pīters džonss ieguldīja bitcoin nepilnībās robinhood nevar ieguldīt kriptogrāfijā investīciju iespējas, izmantojot bitcoin kriptovalūta man būtu jāiegulda izskaidrojot maržinālo tirdzniecību ar bitcoin.

Jūs nenopelnīsit milzīgu honorāru ar Shutterstock. Daļēji iemesls ir tas, ka Shutterstock ir abonēšanas paketes iespēja: klienti par parastu maksu mēnesī var licencēt līdz attēliem. Bet galvenais iemesls ir tas, ka Shutterstock maksā jums fiksēti honorāru skaitļi uz jūsu dzīves līmeņa ienākumiem. Tātad, ja esat nopelnījis no 0 līdz USD vietnē Shutterstock, jūs saņemsiet 0. Jebkura izmēra attēla lejupielāde pēc pieprasījuma iegūs 1. Tas izklausās patiešām vāji, taču dažiem modeļiem šis modelis ir labs ieguvums. Pirmkārt, tas ir lieliski piemērots pasīvajiem ienākumiem - ļaujiet fotoattēliem darīt darbu jūsu vietā. Jo vairāk nopelnīsiet, jo lielāka būs iespēja ielauzties citā līmenī, un tā cikls iet. Adobe Stock ir labs risinājums, jo to nodrošina ļoti cienījama programmatūras kompānija. Es to saglabāju uz pēdējo, jo, vienkārši sakot, kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē ir, iespējams, vislabākais honorārs. Jūs varat pieprasīt izmaksu nekavējoties, ja jums ir vismaz 25 USD. Vēl viens Adobe atbalsta punkts ir tas, kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē, runājot par attēlu kvalitāti un klientu auditoriju, tas kopumā ir nedaudz virs Shutterstock un Getty Images līmeņa. Nekļūdieties man, viņiem ir daudz kopīga. Un tur ir daudz lieliska satura par iepriekšējām divām entītijām. Visbeidzot, pārdodot savus attēlus Kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē Stock, tas nozīmē, ka arī jūsu attēli būs ieslēgti Fotoliavēl kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē akciju foto kompānija, kuru Tātad jūsu loks tiek paplašināts uz citu entītiju.

Un vispārīgi runājot, tiek uzskatīts, ka Adobe Stock nodrošina labāku klientu atbalstu. Lai gan uz akciju fotoattēlu pārdošanas rēķina…. Kā jūs droši vien sapratāt iepriekšējās pozīcijās, varat pārdot arī akciju videoklipus. Princips būtībā ir vienāds. Un patiesībā vietnes, kuras varat izmantot, ir vienādas! Parasti par video maksā lielāku honorāru nekā par attēliem. Tomēr jūs varat pārdot daudz vairāk nekā tikai videoklipus - varat pārdot videoklipus ar faktisko saturu. Tas acīmredzami ir grūtāks mēģinājums vienkāršā fakta dēļ, ka jums ir jāpanāk, lai cilvēki patiesībā iziet videoklipu, un tas prasa vairāk laika nekā tas, lai kāds apskatītu fotoattēlu.

Pelnīt naudu tiešsaistē legit 2021 kā kļūt par miljonāru, izmantojot bitcoin labākais forex trading app iesācējiem latvija bitkoina nākotnes brokeris kā es varu kļūt bagāts ātri bināro opciju izvēle.

Turklāt jūs daudz vairāk ieguldīsit satura veidošanā. Tomēr šeit ir dažas iespējas:. Uscreen ir diezgan unikāla platforma. Viss tā mērķis ir darboties kā sava veida tirgus video veidotājiem. Cilvēki var iznomāt jūsu videoklipus, iegādāties tos vai pat iegādāties jūsu satura abonementus. Varat pievienot kuponus un akcijas utt. Vimeo ir otra galvenā iespēja: to parasti uzskata par vietu augstāka līmeņa video saturam, Vimeo ļauj arī veidotājiem pārdot savus videoklipus. Amazon ir vēl viena bieži izmantota opcija, izmantojot Prime Video Direct. Ieguvums no tā ir tas, ka gandrīz ikviens var viegli iegādāties jūsu saturu un ērti to skatīties ikvienam, kam ir tālrunis, planšetdators vai viedais televizors. Šī ir diezgan niša kategorija, tāpēc es tam netērēšu pārāk daudz laika, bet tirdzniecības monētas latvija vērts naudu ir labi zināt par tiem no jums, kuri varētu to izmantot. Padomājiet par visu, kas attiecas uz krājuma fotoattēlu un videoklipu pārdošanu: jūs to principā varat darīt, taču izmantojot video efektus un skaņas efektus. Bet interneta laikmetā ir neskaitāmi mazāki veidotāji, kuri vēlas spicēt savu saturu, bet viņiem nav ne prasmju, ne budžeta. Vai atceries Envato Market? Tas ir uzņēmums, kas vada Themeforest, kur cilvēki pērk vietņu tēmas un veidnes. Nu skrien arī Envato VideoHivekas var būt viena no viscienījamākajām tirgus vietām tikai un vienīgi videoklipu satura pirkšanai - lielākoties tie ir specefekti, kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē utt.

Tiem, kuriem Adobe After Effects ir ļoti labs, varat pārdot kustību dizaina veidnes vietnē RocketStock —Kas jūs, iespējams, uzminējāt, ir daļa no Shutterstock ģimenes. Skaņas efektiem to varat pārdot vietnē AudioJungle. Es zinu, ka tas izklausās superīgi, bet dzirdi mani. Ir vairāki veidi, kā to izdarīt. Jūs varat mēģināt atrast potenciālos klientus, kuri vēlas nolīgt cilvēkus, lai viņi balso par saturu. For that you can go to Upwork, Fiverror even Craigslist. Kovoko ir viens no populārākajiem: jums vienkārši jāizveido profils un jāpārbauda. Tad jūs varat vienkārši nokļūt projektu auditā un sazināties ar klientiem. Tas principā darbojas tāpat kā Covoco, lai gan dažreiz ir arī izvēles konkursa aspekts. Protams, tā ir niša, bet kas zina! Un, ja jums ir interese stāstīt un veikt balss pārraides, tas abi varētu būt labs atspēriena punkts šai karjerai un veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Tas ir saskaņā ar iepriekšējo balss pārdošanas punktu, bet tas ir daudz izsmalcinātāks. Pirms es runāju par balss zvanu atrašanu tirdzniecības vietās, kur var ietilpt koncerti audiogrāmatu stāstīšanai, bet parasti tie būs saistīti ar īsāka laika koncertiem.

Tomēr jūs varat nopelnīt pienācīgu naudu, stāstot audio grāmatas. Tas, protams, ir ilgāks process: kaut arī grāmatas garums ir svarīgs, jums, iespējams, būs vismaz ierakstīšanas stundas vienam projektam. Tagad, par laimi, papildus parastajām un iepriekšminētajām ārštata tirdzniecības vietām ir arī pāris vietnes, kurās jūs varat pārbaudīt. ACX ir mana pirmā izvēle. Tā ir vietne, kas pilnībā veltīta audiogrāmatu tirgum. Tas savieno autorus, aģentus, izdevējus, stāstītājus, inženierus un ierakstu studijas… būtībā visus, kas ir iesaistīti audiogrāmatu procesā. Labā lieta par audiogrāmatu stāstījumu kopumā ir arī laba lieta par ACX: stāstīšanai ir praktiski neierobežoti projekti.

Atrast grāmatas, par kurām vēlaties stāstīt, ir īstais izaicinājums, taču vismaz jūsu darbam nav ierobežojumu var do. Viss, kas jums jādara, ir izveidot savu profilu, ieskaitot virkni paraugu, un gaidīt, lai jūs pamanītu autori un izdevēji. Varat arī pieteikties un klausīties grāmatas, par kurām vēlaties stāstīt. Otra ACX iespēja ir Findaway balsis. Otrkārt, piegādes izmaksas ir pārāk augstas, tāpēc ir grūti izveidot ilgtspējīgu biznesu, ja vien neprasāt augstāku cenu vai nepārdodat vairāk. Labākais veids, kā nopelnīt naudu ar tipogrāfiju? Bezmaksas mārketinga kanāli. Tas ir labākais, lai pārdotu savus produktus par brīvu Instagram, Pinterest vai zem ietekmē Instagramanemanāmi mainīt savu auditoriju. Jūs varat iegūt pilnīgu pārskatu par drukāšanu un piegādi, skatoties, kā mēs vairumtirgotāju vidū sākam veselīgas debates par katra biznesa modeļa plusi un mīnusi. Filiāļu mārketings ir viens no populārākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Gadu gaitā tā popularitāte ir augusi un samazinājusies, taču tas joprojām izrādās stabils veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Labākais filiāļu mārketingā ir tas, ka jūs varat sadarboties ar gandrīz jebkuru biznesu, sākot no Shopify līdz AmazonUber līdz FabFitFun. Izmantojot saistīto mārketingu, jūs varat nopelnīt naudu, izlaižot citus zīmolus. Ja esat tirgotājs, varat nopelnīt komisijas naudu, pārdodot produktus, programmatūru, lietotnes un daudz ko citu. Komisijas ienākumu pelnīšana var šķist maza, taču atcerieties, ka varat sadarboties ar vairākiem zīmoliem un vienā emuāra ziņā iekļaut vairākas filiāles saites.

Ja jūs patiešām vēlaties nopelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot saistīto mārketingu, labākais risinājums ir koncentrēties uz satura mārketingu. Ar paplašinot savu emuāru no vairākām vietām ar kvalitatīvu saturu, jūs būtībā izveidot aktīvu, varat zvanīt savu. Vislabāk par koncentrējoties uz saturu tirdzniecībuir, ka, ja filiāli programma ir pārtraukta, jūs varat iet uz filiāli saiti uz konkurenta neietekmējot to atbalstu jūsu mājas lapā. Ja citi var nopelnīt naudu vietnē YouTube, varat arī jūs. Visvairāk atalgotais YouTuber ir 7 gadus vecais Raienskurš savā YouTube kanālā pārskata rotaļlietas, nopelnot viņam Vēl viens bagāts cilvēks ir Džefrijs Zvaigzne, kurš vietnē YouTube nopelna vairāk nekā 18 miljonus ASV dolāru un kam ir skaistumkopšanas zīmols, kas gadā pārdod produktus gandrīz miljonu ASV dolāru vērtībā.

  1. Ieteicams izvēlēties tieši tādus uzņēmumus, veikt papildu naudu nodrošina šīs funkcijas.
  2. EUR pērn.
  3. Bitcoin slikts ieguldījums kāds iegulda kriptovalūtā t4r.org
  4. No naudas

Viņa popularitāte vietnē YouTube un MySpace ir palīdzējusi viņam izmantot savus ienākumus, lai papildus saviem YouTube ienākumiem nopelnītu naudu tiešsaistē. Jūsu YouTube kanālam jābūt apvienotam vienā vietā, lai izveidotu spēcīgu un lojālu auditoriju. Piemēram, varat izveidot grima apmācības, straumēt videospēles, pārlūkot produktus, apgūt prasmes, izveidot joku videoklipus vai jebko citu, kas, jūsuprāt, ir auditorija. Naudas nopelnīšanas noslēpums vietnē YouTube ir tāda satura radīšana, kuru cilvēki vēlas iemācīties vai izklaidēties. Varat izmantot ātro nosaukumu, lai cilvēki skatītos, vai arī varat izmantot YouTube meklēšanai optimizētus atslēgvārdus. Kad esat sasniedzis atskaites punktus, varat oficiāli gūt peļņu no savas YouTube reklāmas kanālā. Building personīgo zīmolu arī palīdzēs jums pelnīt naudu tiešsaistē. Kaut arī realitātes zvaigznes, dziedātāji un sportisti šķiet visietekmīgākie, atcerieties, ka pat mazākie ietekmētāji šodien var nopelnīt vairāk naudas nekā pirms dažiem gadiem. Lai būtu ietekmētājs, jums jāveido veselīgu sekotāju grupa. Vienkāršākās platformas tam: YouTube un Instagram. Daži no lielākajiem nezināmajiem faktoriem bieži parādās šajās platformās pirmo reizi. Jūs varat pārbaudīt, kā iegūt daudz Instagram sekotāju, ja vēlaties izveidot lielu Instagram auditoriju. Lai nopelnītu naudu kā ietekmētājsvarat nopelnīt naudu no sponsorētajām ziņām, uzstāties koncertos, izveidot savu tiešsaistes veikalu un pārdot produktus, pievienot saistītās saites savam kinoteātrim, pārdot savas fotogrāfijas, pārdot podcast reklāmasnopelnīt naudu kā vēstnieka zīmols, izveidot grāmatu, nopelnīt naudu, piedaloties pasākumos un daudz ko citu.

Zināšanu apmaiņa ir viens no labākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Uzņēmēji būs gatavi maksāt pat Eiro par katru kvalitatīvi uzrakstīto rakstu. Jums ir viss kas vajag lai pelnītu naudu internetā jau šodien! Pat vairāki kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē Nekad nezaudējiet savu mācīšanās pieredzi un katru dienu uzziniet, kā pāriet uz labāku finansiālo situāciju! Šī platforma Jums var nodrošināt patstāvīgus ienākumus internetā, ja apgūsiet kā to izmantot.

Frīlancings — Jūs labi protat rakstītfotografētveidot video vai apstrādāt attēlus? Apskatiet šo rakstu lai izveidotu savu WordPress mājaslapu un sāciet pelnīt internetā pievienojot tai Amazon vai citu partnerprogrammu saites. Soundcloud platformā ir iespējams sekot un iegūt sekotājus tāpat kā sociālajos tīklos. Ieguldiet savstarpējo finansējumu platformās Kā alternatīvu jūs varat nopelnīt nedaudz lai uzzinātu servera ip adresi metatrader4 naudu, ieguldot savu esošo kā jūs nopelnījāt naudu tiešsaistē. Kopsavilkums — tiešsaistes darba meklējumi Naudas pelnīšana tiešsaistē ir daudz savādāka nekā darbs fiziskā vidē jeb offisā uz kuru jūs dodaties katru dienu. Man ir nepieciešams pelnīt naudu tiešsaistē šodien cfd forex interaktīvie brokeri Mēs esam runājuši par to, kā sākt ieguldīt kā iesācējambet valsts finansējums joprojām ir izveidot internetu tas nopelnīs un vienkāršākais veids, kā augt savu naudu. Drop Shipping — Izveidot savu interneta biznesu ar Drop Shipping mājaslapu ir salīdzinoši viegli un tas ir lielisks veids kā uzsākt savu interneta biznesu un papildus nopelnīt.

Tūkstošiem darba devēju meklē labus virtuālos darbiniekus ar kāpēc bitcoins ir tik daudz naudas attieksmi pret dzīvi, nevis tik daudz specifisku prasmju. Viens no pēdēja laika slavenākajiem Latvijas blogiem ir seekthesimplešis blogs peļņas kalkulators par zero-waste praktizēšanu un ekoloģisku dzīvesveidu.Tiešsaistes Valūtas Tirdzniecība, Tradingview Bitcoin Tirdzniecba, Tradingview Bitcoin Tirdzniecba, Kriptogrāfijas Tirdzniecības, Augstas Frekvences Tirdzniecība Ar Bitkoiniem